دانلود فایل Word مقاله تعيين نقاط ضعف و قوت پروژه هاي بزرگ صنعت نفت و گاز ايران بر اساس شاخص هاي اصلي موفقيت پروژه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل Word مقاله تعيين نقاط ضعف و قوت پروژه هاي بزرگ صنعت نفت و گاز ايران بر اساس شاخص هاي اصلي موفقيت پروژه :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه

تعداد صفحات:10

چکیده:

از دغدغه های اصلی مدیران ارشد سازمان های پروژه محور ، همواره این است که بدانند آیا پروژه های انجام شده توسط سازمان آن ها به صورت بهینه مدیریت می گردد. استانداردهای مدیریت پروژه از سال ها پیش با هدف یکسان سازی دیدگاه های مدیران پروژه و معطوف کردن توجه دست اندرکاران پروژه ها به ویژه پروژه های بزرگ به نکات اصلی و تأثیر گذار تألیف گردیده اند.
در این مقاله با مقایسه استانداردهای متعددی که در زمینه مدیریت پروژه در نقاط مختلف جهان تدوین گردیده و مقالات معتبر موجود پیرامون موضوع موفقیت و شکست پروژه ها نسبت به تهیه شاخص های حیاتی و تأثیر گذار مدیریت پروژه اقدام گردیده است. و آن گاه بر اساس این شاخص ها سه پروژه عظیم صنعت نفت و گاز ایران به عنوان نمونه که از مراحل مختلف طراحی ، ساخت و نصب و راه اندازی برخوردار بوده اند، سنجیده شده و بر این مبنا نقاط قوت و ضعف آن ها پدیدار گشته است. امید آن است که نتایج این تحقیق از جمله نقاط قوت و ضعف معرفی شده و نیز پیشنهاداتی با هدف افزایش احتمال موفقیت پروژه های مشابه ارایه گردیده است. با امید آنکه بتواند راه گشای مدیران پروژه و محققین دانش مدیریت پروژه در ایران باشد.

لینک کمکی