دانلود فایل Word مقاله کشف مرزهاي داخلي و خارجي قلب انسان با استفاده از ترکيب لبه هاي موجود در مقياس هاي مختلف به کمک تبديل ويولت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل Word مقاله کشف مرزهاي داخلي و خارجي قلب انسان با استفاده از ترکيب لبه هاي موجود در مقياس هاي مختلف به کمک تبديل ويولت :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: شانزدهیمن کنفرانس مهندسی برق ایران

تعداد صفحات:8

چکیده:

در این مقاله روش جدیدی برای پیدا کردن مرزهای قلب انسان در تصاویر اکوکاردیوگرافی با استفاده از ترکیب لبه های موجود در مقیاس مختلف تبدیل ارائه شده است. الگوریتم مورد استفاده یک الگوریتم مرکزگرا است ودر آن ابتدا مرکز حفره قلب پیدا میگردد سپس با استفاده از ترکیب لبه های موجود در مقیاسهای مختلف و اعمال عملگرهای مورفولوژیک نقاط با بیشترین شدت روشنایی در هر یک از نواحی مربوط به هر یک از مرزهای داخلی وخارجی به عنوان نقاط مرزی معین میگردند پس از هموارسازی نقاط حاصله و با استفاده از تکنیک SPLINE مرزهای بسته به دست می آیند. مهمترین این تکنیک اینست که لبه های موجود در کلیه فرکانسها مورد مقایسه و ترکیب قرار می گیرند که این امر با توجه به کیفیت بسیار پایین تصاویر اکوکاردیوگراف باعث حذف لبه های نا خواسته میگردد. نتایج عملی این تکنیک در تصاویر اکوکاردیوگراف محور کوتاه به نمایش در آمده است.

لینک کمکی